HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Murat Avcı Danışmanlık, 2022 yılında partner şirketlerin güvenlik/ danışma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyete geçmiştir. Sunduğu hizmetlerin odağında yer alan “can ve mal güvenliğinin sağlanması” gibi önemli bir sorumluluk üstlenen Murat Avcı Danışmanlık kurulduğu günden bu yana müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmet sunabilmek amacıyla kalite çalışmalarına her zaman önem vermiştir.

ŞİRKET POLİTİKASI

Çevreye, topluma ve çalışanlarına karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından, sektöründe lider bir kuruluş olarak politikamız müşterilerimize beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunarak memnuniyetlerini sağlamaktır. Bu doğrultuda amacımız kalite, çevre duyarlılığı ve iş güvenliği için tedarikçilerimizle güven ve işbirliğine dayalı çalışarak verimliliğimizi artırmak ve daha iyiye yön vermek için tüm faaliyetlerimizi tüm iş kollarında ve hizmet birimlerinde sistematik ve periyodik olarak değerlendirmektir. Çalışmalarımız kapsamında başta çevre, iş sağlığı ve güvenliği olmak üzere çalışan görüşleri dikkate alınarak süreçlerin yönetilmesi, ilgili tüm yasal şartlara uymayı, çevresel etkileri, kirlenmeyi, kaza risklerini önlemeyi ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz. Entegre Yönetim Sisteminin sürekliliğinin sağlanması şirket çalışanları olarak hepimizin ortak görevi ve geleceğidir.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK YAKLAŞIMIMIZ

Murat Avcı Danışmanlık, sahiplendiği ve geleceği bugünden koruma arzusu ile geliştirmeye devam ettiği tüm sürdürülebilirlik projelerini, “Geleceği korumak” sürdürülebilirlik çatısı altında bir araya getirmiştir. Sahip olunan kaynak ve değerlerin bugün olduğu gibi gelecekte de korunabilmesi temel amaçtır.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği sektörler ile ilgili olarak; ulusal ve uluslararası pazarlarda hizmet kalitesinde norm oluşturan lider bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

5188 sayılı yasa gereği, gerek kamu gerekse özel kurumların özel güvenlik ihtiyaçlarını eğitimli, modern donanıma sahip, özenle belirlenmiş kriterlere sahip ve güvenliğin vazgeçilmez unsuru olan güvenlik görevlileri ile karşılamak; genel kolluk görevlilerine güvenlik ve asayiş konularında yardımcı olmak ve özel mülkiyeti korumak amacıyla kanunda verilen özel güvenlik ve koruma görevlerini yerine getirebilmek; Teknik ve taktik bilgisi yüksek, iş disiplini yüksek, mesleki ve genel kültüre sahip, hukukun üstünlüğüne inanan, insan haklarına saygılı, çağdaş ve dinamik bir düşünce sistemini benimseyen, gelişen teknolojilere uyum sağlayan, yetkilerini ve uygulama biçimlerini kavrayan Güvenlik Görevlileri yetiştirmek, Çevreye, topluma ve çalışanlarına karşı teknoloji ve kalite açısından sorumluluklarının bilincinde olarak sektöründe lider bir şirket olarak politikamız, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmetler sunarak onların memnuniyetini sağlamaktır.